مسترمیکس سایبرگرین

مسترمیکس سایبرگرین یکتاتجهیزآزما با عملکرد و کارایی بالا برای روش ریل تایم PCR طراحی و اختصاص داده شده است. مسترمیکس سایبرگرین با داشتن آنزیم هات استارت که از بهترین کمپانی اروپایی تهیه شده ، از طریق فرایند مولکولی و با رنگ فلورسنت، بطور منحصرفردی نیازهای کاربران ریل تایم PCR در انجام واکنش زنجیره ای پلیمزار را برآورده میسازد و با اتصال به DNA دو رشته ای و ایجاد سیگنال فلورسنت مقدار محصول dsDNA تولید شده را مشخص میکند.
ویژگی مسترمیکس سایبرگرین :
آنزیم هات استارت استفاده شده در آن از نوع آنتی بادی بوده و همچنین این محصول سازگاری کامل به انواع دستگاه های ریل تایم مثل Light Cycler ،Rotor-Gene و ABI را دارد با این تفاوت که درصورتیکه دستگاه شما ABI است، شما در هنگام واکنش باید طبق دستورالعمل DYE اضافه کنید که در لیست محصولات شرکت موجود است.
این محصول تمامی مواد مورد نیاز برای واکنش ریل تایم بجز پرایمر را دارا میباشد.
مسترمیکس سایبرگرین این شرکت از سال 91 در ایران توزیع شده است و به لطف محققین ایرانی در پروژه های تحقیقاتی متعدد استفاده شده و در ژورنال های معتبر نام این محصول ذکر شده است..
مسترمیکس سایبرگرین یکتاتجهیزآزما در دمای 4 درجه سانتیگراد به مدت دو ماه به دور از نور قابل نگهداری است و درصورتیکه تمایل به نگهداری طولانی مدت دارید میتوانیدآن را در دمای 20- سانتیگراد نگهداری کنید.