Sunday, July 21, 2019
درباره ما فرستادن به ایمیل

شرکت یکتا تجهیز آزما در سال 1390 با هدف پژوهش ، تولید و بومی سازی تجهیزات و مواد مصرفی در حوزه زیست فناوری و نانو فناوری فعالیت خود را آغاز کرده است. در همین راستا  با حمایت و پشتیبانی تیم علمی متشکل از اساتید و اعضاء هیات علمی داخل و خارج از کشور و محیا نمودن امکانات لازم ، اقدام به تولید و عرضه مواد مصرفی بیولوژی مولکولی مرتبط نموده است.

ماموریت ما: جستجو و جمع آوری اطلاعات روز دنیا در حوزه بیولوژی مولکولی و تولید محصولات مرتبط مطابق با نیاز متخصصین کشور با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی

چشم انداز ما: دستیابی به بالاترین سطح کیفیت، دانش، مشتری مداری و ارتقاء برند YTA به بالاترین برند جهانی در حوزه تولید محصولات بیولوژی مولکولی در جهان و نیز طراحی و پیاده سازی کلیه فرآیندهای تولید در کشور عزیزمان ایران.

 

ارزشهای ما:

  1. تلاش: تلاش عنصر جدایی ناپذیر افراد و سازمانهایی است که قافله انسانی را به پیش می برند. لذت پیشرفت و توسعه در نتیجه تلاش حاصل خواهد شد. تلاش از ارزشهای بنیانی این شرکت بوده که باید هر چه بیشتر در فضای انسانی و حرفه ای نفوذ و متجلی گردد.
  2. آفرینش: یکی از ارزشهای مهم دیگری است که به آن بها می دهیم. آفرینش یا خلق ایده ها، راه حلها، روشها، محصولات و فناوریهای جدید با تفکر، نوآوری و ابتکار حاصل می شود.
  3. بالندگی: ما بالندگی را به خاطر لذت و نشاطی که برای کارکنان و ثمراتی که برای مشتریان و جامعه دارد به شدت ارج می نهیم. ما بالندگی را رشد و اعتلا مستمر توان ها و دستاوردها و سرزندگی و شادابی حاصل از آن می دانیم.

 

اهداف:

  1. تولید اقتصادی
  2. افزایش سهم بازار کشور
  3. صادرات غیر مستقیم
  4. بقاء سازمان با حفظ سودآوری